Resultat solna karate cup 2013

Description
1. Vasalundshallen 12/10 2013 Resultat Kata Pojkar 7 Kata Pojkar 10A 1 Saresh Zarei, Nacka karate 2 Anthony Vu, Karate Dojo Katrineholm 3 Alexander Giannakes, Solna…

Please download to get full document.

View again

of 4
All materials on our website are shared by users. If you have any questions about copyright issues, please report us to resolve them. We are always happy to assist you.
Information
Category:

Slides

Publish on:

Views: 0 | Pages: 4

Extension: PDF | Download: 0

Share
Transcript
  • 1. Vasalundshallen 12/10 2013 Resultat Kata Pojkar 7 Kata Pojkar 10A 1 Saresh Zarei, Nacka karate 2 Anthony Vu, Karate Dojo Katrineholm 3 Alexander Giannakes, Solna Fudokan-Shotokan KK 1 Sam Hagman, Tibble Karateklubb 2 Marcus Lord, Combat Academy 3 Sean O´Connor, Bromma Karateklubb 3 Tim Torndal, Tullinge Wadoryu Karate Kata Pojkar 8A Kata Pojkar 10B 1 Hanne Eriksson, Åkersberga samuraj KK 2 Ozzy Haag, Mifune Budo & Kampsports Klubb 3 Simon Hrstic, Solna Fudokan-Shotokan KK 1 Teodor Milinkovic, Solna Fudokan-Shotokan KK 2 Dante Linder, Kungsängens KSF 3 Oliver Hagenlöv, Järva Karate Dojo 3 Liam Argillander, Märsta Wado Ryu KK Kata Pojkar 8B Kata Pojkar 11A 1 Eyvi Thorgiersson, Järva Karate Dojo 2 Joel Gustavsson, Järva Karate Dojo 3 Loke Linder, Kungsängens KSF 3 Roman Seyed Nazhadeian, Järva Karate Dojo 1 Alexander Asp, Botkyrka Shukokai KK 2 Alexander Lönnqvist, Nacka karate 3 Rasmus Linde, Budokwai Stockholm 3 Lukas Hjelm, Nacka karate Kata Pojkar 9A Kata Pojkar 11B 1 Jimi Marimon, Tullinge Wadoryu Karate 2 William Caroni, Wakajishi KK 3 Alexander Zetterman, Tullinge Wadoryu Karate 3 Nikola Ljesevic, Solna Fudokan-Shotokan KK 1 Isak Larsson, Kungsängens KSF 2 Viktor Lenberg, Bromma Karateklubb Kata Pojkar 9B Kata Pojkar 12A 1 Baltzar Bonbeck, Nacka karate 2 Olof Zetterström, Karateklubb Elit 3 Elias Ekman, Karate Dojo Katrineholm 3 Jefim Makarevich, Botkyrka Shukokai KK 1 Vincent Caroni, Wakajishi KK 2 Daniel Karlsson, Åkersberga Karateklubb 3 Markus Markkanen, Botkyrka Shukokai KK 3 Anton Fahlin, Gojukai Seinan KK
  • 2. Kata Pojkar 12B Kata Flickor 10A 1 Damon Matini, Kungsängens KSF 2 Gabriel Poletto, Wakajishi KK 3 William Wiberg, Botkyrka Shukokai KK 3 Eric Söderberg, Kungsängens KSF 1 Tuva Hultgren, Tullinge Wadoryu Karate 2 Daniella Roos, Bromma Goju-Ryu KA 3 Linnea Wennblom, Gojukai Stockholm 3 Mimmi Mörén, Solna Karate Dojo Kata Pojkar 13A Kata Flickor 10B 1 Ludwig Meidner, Bromma Karateklubb 2 Kristoffer Johansson, Combat Academy 3 Hugo Brunlid, Lidingö Karate Dojo 3 Axel Lindgren, Solna Karate Dojo 1 Zara Moos, Tibble Karateklubb 2 Judit Hielle Askerfelt, Yorokobi WadoRyu 3 Michelle Strandberg, Solna Karate Dojo Kata Pojkar 13B Kata Flickor 11A 1 Jonathan Larsson, Salems Shukokai KK 2 Elias El Ghazouni, Bromma Karateklubb 1 Isidora Lizdek, Solna Fudokan-Shotokan KK 2 Lidija Mijanovic, Solna Fudokan-Shotokan KK 3 Sofia Vukasinovic, Solna Fudokan-Shotokan KK 3 Frida Nilsson, Tibble Karate Club Kata Flickor 7 Kata Flickor 11B 1 Ellie Söderholm, Tibble Karateklubb 2 Laura Zarei, Norrtälje karatesällskap 3 Cassandra Arvholm, Botkyrka Shukokai KK 3 Sundus Alhaj Khalifa, Solna Karate Dojo 1 Lydia Zetterström, Karateklubb Elit 2 Emelie Lundberg, Tullinge Wadoryu Karate 3 Moska Hassas, Budokwai Stockholm 3 Wilma Persson, Värmdö Shitoryu Kofukan Kata Flickor 8A Kata Flickor 12A 1 Elli Siambalis, Tibble Karateklubb 2 Angelica Chabo, Botkyrka Shukokai KK 3 Sara Kojic, Solna Fudokan-Shotokan KK 1 Louise Adler, Wakajishi KK 2 Felicia Wernström, Botkyrka Shukokai KK 3 Nora Guvå, Botkyrka Shukokai KK 3 Helena Vujicic, Solna Fudokan-Shotokan KK Kata Flickor 8B Kata Flickor 12B 1 Lara Zarei, Nacka karate 3 Josefin Rahlén, Botkyrka Shukokai KK 1 Torah Österberg, Wakajishi KK 2 Tyra Bruno, Tibble Karateklubb 3 Parnian Karimi Arzenani, Solna Karate Dojo 3 Amina Mehmedovic, Botkyrka Shukokai KK Kata Flickor 9A Kata Flickor 13A 1 Natasa Bojic, Solna Fudokan-Shotokan KK 1 Smilla Hagman, Tibble Karateklubb 2 Loren Zarei, Norrtälje karatesällskap 3 Zhanna Zozulyak, Tullinge Wadoryu Karate 2 Emilija Milinkovic, Solna Fudokan-Shotokan KK 3 Elvira Jädervik, Karateklubb Elit 2 Isidora Tosovic, Fudokan Helsingborg 3 Agnes Grönberg, Solna Karate Dojo 3 Lea Skoro, Solna Fudokan-Shotokan KK 4 Antonia Drevenlid, Bromma Goju-Ryu KA Kata Flickor 9B Kata Flickor 13B 1 Vilma Vegeborn, Wakajishi KK 1 Vanesa Khodr, Märsta Wado Ryu KK 2 Isabella Poletto, Wakajishi KK 3 Victoria Lunning, Bromma Karateklubb 2 Alicia Lindqvist, Yorokobi WadoRyu 3 Erika Ribbestad, Yorokobi WadoRyu 3 Tyra Björklund, Yorokobi WadoRyu
  • 3. Kata Lag 7-9 år Kumite Pojkar 11 kort 1 Kata lag Fudokan 1 2 Yorokobi 1 3 Yorokobi 2 1 William Tambour, Mifune Budo & KK 2 Alexander Lönnqvist, Nacka karate 3 Valentin Gultidis, Bromma Karateklubb 3 Alexander Asp, Botkyrka Shukokai KK Kata Lag 10-13 år Kumite Pojkar 11 lång 1 Tibble Karateklubb 2 2 Botkyrka Shukokai KK - Lag Felicia 3 Tullinge Wadoryu Karate 3 Tibble Karateklubb 1 1 Emil Dolietis, Tullinge Wadoryu Karate 2 Alexander Storgårds, Bromma Karateklubb 3 Erik Lentell, Combat Academy 3 David Höglund, Västerås KarateCenter Kumite Pojkar 7 Kumite Pojkar 12 kort 1 Saresh Zarei, Nacka karate 2 Anthony Vu, Karate Dojo Katrineholm 3 Nicholas Sava, Sanshin Karateklubb 3 Nore Magnusson, Sundsvalls Sport Karate 1 Nicklas Olsson, Wakajishi KK 2 Martin Hedqvist, Sanshin Karateklubb 3 Vincent Caroni, Wakajishi KK Kumite Pojkar 8 Kumite Pojkar 12 lång 1 Liam Hedman, Brandbergens karate kai 2 Hannes Eriksson, Åkersberga samuraj KK 3 Leo Khodr, Märsta Wado Ryu KK 3 Ozzy Haag, Mifune Budo & Kampsports Klubb 1 Oliver Jönsson, Gojukai Stockholm 2 Marcus Henningsson, Gojukai Stockholm 3 Oliver Wagenborg, Botkyrka Shukokai KK Kumite Pojkar 9 kort Kumite Pojkar 13 kort 1 Viktor Rosenlind, Karateklubb Elit 2 Johan Engman, Sundsvalls Sport Karate 3 Jimi Marimon, Tullinge Wadoryu Karate 3 Maximilian Histrup, Karateklubb Elit 1 Noak Ekman, Karate Dojo Katrineholm 2 Karan Chaudhry, Brandbergens karate kai 3 Jonathan Larsson, Salems Shukokai KK Kumite Pojkar 9 lång Kumite Pojkar 13 lång 1 Emil Persson, Sundsvalls Sport Karate 2 Hampus Backlund, Tullinge Wadoryu Karate 3 Olof Zetterström, Karateklubb Elit 3 Jefim Makarevich, Botkyrka Shukokai KK 1 David Engman, Sundsvalls Sport Karate 2 Adam Akolor, Djursholms Karate klubb 3 Hjalmar Kull, Budokwai Stockholm 3 Uros Lukic, Solna Fudokan-Shotokan KK Kumite Pojkar 10 kort Kumite Flickor 8 1 Sam Hagman, Tibble Karateklubb 2 Tim Torndal, Tullinge Wadoryu Karate 3 Oliver Beatus, Combat Academy 3 Ricky Haag, Mifune Budo & Kampsports Klubb 1 Lara Zarei, Nacka karate 2 Laura Zarei, Norrtälje Karatesällskap 3 Adina Karlsson, Kusano-Ha Shitoryu Kumite Pojkar 10 lång Kumite Flickor 9 kort 1 Baris Cevizci, Brandbergens karate kai 2 Felix Engblom, Tibble Karateklubb 3 Daniel Nikolic, Solna Fudokan-Shotokan KK 3 Dilshad Celepli, Brandbergens karate kai 1 Alicia Lindqvist, Yorokobi WadoRyu 2 Clara Julin, Solna Karate Dojo 3 Ida Stenmark, Karateklubb Elit 3 Anton Henningsson, Gojukai Stockholm 3 Maxi Okerblom, Djursholms Karate klubb 3 Bat Ireedni, Sanshin Karateklubb
  • 4. Kumite Flickor 9 lång 1 Linea Bauren, Botkyrka Shukokai KK 2 Erika Ribbestad, Yorokobi WadoRyu 3 Märtha Lindström, Karateklubb Elit 3 Disa Vestberg, Sundsvalls Sport Karate Kumite Flickor 10 kort 1 Helena Salwen, Djursholms Karate klubb 2 Filippa Wernström, Botkyrka Shukokai KK 3 Daniella Roos, Bromma Goju-Ryu KA 3 Michelle Strandberg, Solna Karate Dojo Kumite Flickor 10 lång 1 Teodora Kraljevic, Solna Fudokan-Shotokan KK 2 Natalia Maksimovic, Solna Fudokan-Shotokan KK 3 Tuva Hultgren, Tullinge Wadoryu Karate 3 Zara Moos, Tibble Karate Club Kumite Flickor 11 kort 1 Josefin Öjerbäck, Tibble Karateklubb 2 Wera Moos, Tibble Karateklubb 3 Nea Forslund, Värmdö Shitoryu Kofukan 3 Alice Jonsson, Gojukai Stockholm Kumite Flickor 11 lång 1 Sofia Vukasinovic, Solna Fudokan-Shotokan KK 2 Isidora Lizdek, Solna Fudokan-Shotokan KK 3 Evelina Berggren, Botkyrka Shukokai KK 3 Ranja Karim, Karateklubb Elit Kumite Flickor 12 1 Vendela Nilsson, Sanshin Karateklubb 2 Anna Majberger, Mifune Budo & Kampsports Klubb 3 Amina Mehmedovic, Botkyrka Shukokai KK 3 Felicia Wernström, Botkyrka Shukokai KK Kumite Flickor 13 kort 1 Siri Mörén, Solna Karate Dojo 2 Nea Argillander, Märsta Wado Ryu KK 3 Manda Hedström, Huddinge Shitoryu KK 3 Loren Zarei, Norrtälje karatesällskap Kumite Flickor 13 lång 1 Madeleine Lindström, Tibble Karateklubb 2 Zhanna Zozulyak, Tullinge Wadoryu Karate 3 Natalie Lindström, Tibble Karateklubb 3 Antonia Drevenlid, Bromma Goju-Ryu KA
  • Related Search
    We Need Your Support
    Thank you for visiting our website and your interest in our free products and services. We are nonprofit website to share and download documents. To the running of this website, we need your help to support us.

    Thanks to everyone for your continued support.

    No, Thanks